Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Wynajem samochodów w Gdańsku - jaka firma?

Nikodem Pietrzak 2023-07-27 0 komentarzy
Wynajem samochodów w Gdańsku - jaka firma?

Opcja jak najszybszego wynajmu auta na czas naprawy jest szczególnie polecana osobom działającym w branżach, w których sprawna logistyka odgrywa szczególnie dużą rolę z uwagi na konieczność szybkiego transportu maszyn i sprzętu niezbędnego do pracy. Dostęp do samochodu na wymianę jest kluczowy, gdyż pozwala to zachować potrzebną mobilność i sprawia, że nie traci się zleceń, a tym samym zysku.

Poszukując dostawcy, który świadczy wynajem samochodów dostawczych w Gdańsku, na terenie Gdyni, Sopotu oraz innych miast województwa pomorskiego, dobrze jest zapoznać się z propozycją, jaką przedstawiają pracownicy firmy FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk. Obejmuje ona możliwość wypożyczenia pojazdów o różnej ładowności, nawet do 1,5 tony. Tak duża i pojemna paka umożliwia przewóz akcesoriów malarskich, tynkarskich, a nawet hydraulicznych. Przygotowane w ofercie auta sprawdzą się też przy przeprowadzkach, do przewożenia mebli, instrumentów czy sprzętu AGD. 

Rezerwacji samochodów dostawczych można dokonywać w systemie krótko i długoterminowym. W każdym przypadku usługa jest rozliczana indywidualnie. Do kierowania busami dostawczymi (także wybierając duże auto do transportu, wyposażone w kontener na pace), nie trzeba posiadać specjalnych uprawnień, wystarczy prawo jazdy kategorii B, przy założeniu, że dopuszczalna masa całkowita pojazdu nie przekracza 3,5 tony. 

Dostępne na wynajem auta to modele, które są w użytkowaniu do trzech lat, dodatkowo są regularnie serwisowane, dzięki czemu dostawca może dać gwarancję ich niezawodności i pełnej sprawności. Obsługa odpowiedzialna za przygotowanie floty dokłada wszelkich starań, by samochody były nie tylko bezpieczne, ale też zapewniały oczekiwany komfort jazdy. 

Skomentuj wpis