Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Sprawdź nasze systemy parkowania samochodów

Inga Wojciechowska 2020-03-21 0 komentarzy
Sprawdź nasze systemy parkowania samochodów

Chcąc zainwestować w system sprawdzony, ale i spełniający wszelkie oczekiwania oraz normy, warto zapoznać się z wieloma ofertami. Wśród firm produkujących systemy parkowania samochodów, prym wiedzie z pewnością przedsiębiorstwo Reha Błoch. Jest to firma z wieloletnim stażem na rynku, bogatym doświadczeniem, ale i obszerną wiedzą w zakresie produkcji tego typu systemów. 

Do najpopularniejszych z nich zaliczyć można na pewno tptp2 - system, który wybrało już wielu klientów przedsiębiorstwa. Produkt ten stosowany może być w przestrzeniach o niewielkich wysokościach. Dzięki temu, że platforma jest wykonana z płyty falowanej i galwanizowana, gwarantuje idealne warunki parkowania oraz wytrzymałość. Co ważne, w systemie tym zastosowano 10-stopniowy kąt nachylenia, który umożliwia łatwy wjazd oraz zjazd z platformy. Za bezproblemową pracę systemu odpowiedzialne są podwójne siłowniki hydrauliczne. Dużym atutem, który podkreślają klienci, jest możliwość przenoszenia platformy z miejsca na miejsce, jak również fakt, że jest to konstrukcja wolnostojąca i samonośna. Nie można zapomnieć, że wśród zalet produktu znajduje się również dodatkowe zabezpieczenie przeciążeniowe oraz klucz zabezpieczający.

Chcąc uzyskać więcej szczegółów dotyczących danego systemu, warto zajrzeć na stronę przedsiębiorstwa. Satysfakcjonujących odpowiedzi mogą również udzielić doświadczeni pracownicy, którzy od lat dokładają starań, aby klienci byli zadowoleni z zakupów i mieli pełen pogląd na to, w co inwestują. Nie ma co zwlekać - czas zaopatrzyć się w najlepszy z możliwych systemów parkingowych.

Skomentuj wpis