Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Salon fryzjerski Ochota

Wiktoria Makowska 2019-12-23 0 komentarzy
Salon fryzjerski Ochota

Zadbany wygląd bardzo poprawia samopoczucie. Miło jest dobrze się prezentować. Ludzie zwracają uwagę przede wszystkim na twarz, włosy i ubranie, z tym, że ubranie oczywiście zawsze można zmienić. Włosy to zazwyczaj stała wizytówka, która świadczy o stanie zdrowia, wieku, usposobieniu, poglądach. Z fryzury można wyczytać naprawdę wiele informacji. Dobrze, kiedy główna informacja to taka, że włosy świetnie się prezentują, a fryzjer, który się nimi zajmuje, to zawodowiec z pasją.

Gdzie szukać fryzjera - pasjonata?

Salon fryzjerski na Ochocie zasłużył na miano miejsca z pasją. Fryzjer nie jest wyłącznie rzemieślnikiem. To wizjoner lub, jak kto woli, czarodziej, który potrafi wydobyć potencjał z każdego klienta. Zespół salonu HairAir to kobiety, dla których praca to przyjemność. Ich celem jest pokazanie Ochotowiankom i Ochotowianom najlepszej wersji siebie. Doświadczenie zdobywane przez lata widać w każdym ruchu szczotki czy nożyczek. 

Stylistki fryzur oferują fachowe doradztwo w doborze fryzury damskiej i męskiej, cięcie, koloryzację, modelowanie oraz pełną pielęgnację z użyciem ekologicznych kosmetyków. Oddanie się w ręce profesjonalistek daje poczucie bezpieczeństwa, a niekiedy dodaje odwagi do zmian na głowie, do których wcześniej brakowało przekonania. Salon to przytulne, wygodne miejsce, w którym z przyjemnością można spędzić nawet kilka godzin. A po tym czasie z chęcią umówić się na kolejną wizytę na ul. Szczęśliwickiej. Setki zadowolonych klientów to rekomendacja, której nie da się podważyć. 

Skomentuj wpis