Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Profesjonalny druk 3D w Katowicach

Anita Adamczyk 2019-10-19 0 komentarzy
Profesjonalny druk 3D w Katowicach

Solid3D jest miejscem, gdzie wiele firm zleca swoje realizacje na prototypy dla różnych przemysłów, makiety, części zamienne, gadżety marketingowe, figurki i wiele innych. Drukarnia 3D w Katowicach cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już od dawna, dlatego biuro może stale poszerzać swoje możliwości usługowe o jeszcze bardziej skomplikowane wzory. Oprócz samej realizacji wydruku można zlecić również jego obróbkę oraz szybką wysyłkę. Pozwoli to cieszyć się z zamówienia krótko po opłaceniu zlecenia.

Warto zaznaczyć, że maszyna specjalizuje się w technologii FDM, która wykorzystywana jest w przypadku termoplastycznego materiału wyciskanego przez dyszę. To właśnie ten sposób jest jednym z najpopularniejszych. Wiąże się to nie tylko z ogromną precyzją w oddaniu zdjęcia/grafiki, ale również konkurencyjną ceną. Z oferty skorzystało już wiele mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstw, które potrzebowały np. części zamiennych, makiet, części użytkowych, form, a także elementów wykorzystywanych w maszynach.

Pośród możliwości drukarki przestrzennej warto wymienić: maksymalny wymiar pola roboczego- 300x300x300(mm), optymalną grubość warstw wydruku- 0.09-0.4(mm), łączenie elementów w celu wykonania większego produktu, który wykracza poza pole robocze. Oprócz tego po skończeniu drukowania specjalista zajmie się dokładną obróbką, co jest bardzo ważne, gdy całość jest bogata w liczne, drobne szczegóły. Pozwala to zaoszczędzić dodatkowe koszty, gdyby musieli Państwo przesyłać je do innego warsztatu. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można kontaktować się telefonicznie.

Skomentuj wpis