Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Okładki na dowód rejestracyjny - czy to skuteczny sposób na promocję firmy?

Jerzy Sokołowski 2022-10-04 0 komentarzy
Okładki na dowód rejestracyjny - czy to skuteczny sposób na promocję firmy?

Spersonalizowane etui na dowód rejestracyjny i różnego typu dokumenty to jeden z elementów kreowania pozytywnego wizerunku firmy. 

Nadruk jest sprawdzonym sposobem promocji, po jaki chętnie sięgają m.in. agencje ubezpieczeniowe. Z pomocą tej techniki bez trudu da się nanieść na dowolnego rodzaju materiał takie szczegóły jak markę handlową, logo, wybrane motto, dane teleadresowe. Wiele podmiotów zamawia specjalne okładki na dowód rejestracyjny z ich nazwą, by później rozprowadzać je gratis, w ramach akcji promocyjnej, pomiędzy faktycznych i potencjalnych klientów. Dzięki temu znacząco zwiększają swoje szanse na skuteczne zapisanie się w świadomości odbiorcy. Spoglądając na okładkę nabierze on przekonania, że firma, która się w ten sposób reklamuje jest rzetelnym, godnym zaufania partnerem, z którym warto robić interesy. Nawet wówczas, jeżeli wcześniej o niej nie słyszał! Dlaczego? To prosty trick psychologiczny. Jest się przekonanym o prestiżu danego przedsiębiorstwa przez sam fakt, że samemu korzysta się z produktów oznaczonych jego logo. Na tej samej zasadzie ludzie fotografują się z torebką od Louis Vuitton lub w koszulce z napisem Gucci, ale nie chwalą się produktami z bazaru.

Bogaty wybór wysokiej jakości opraw w przystępnych cenach oferuje agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim. Do wyboru są wersje monochromatyczne i w wielokolorowej szacie graficznej. 

Okładki Rekos z pewnością zostaną docenione przez osoby, do których trafią, gdyż zapewnią ich dokumentom ochronę przed destrukcją.

Skomentuj wpis