Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Na czym polega produkcja animacji biznesowych?

Patryk Jasiński 2019-02-15 0 komentarzy
Na czym polega produkcja animacji biznesowych?

Czym dokładnie jest explainer video i na czym polega produkcja animacji biznesowych? Tego wszystkiego i wiele więcej można się dowiedzieć na crazycat.studio. Jest to strona śląskiego studia animacji, które zrealizowało już niejeden projekt, obejmujący nie tylko animację produktową czy reklamową, ale także, a może przede wszystkim, animacje biznesowe. W ramach realizacji tego typu zlecenia możesz zlecić specjalistom studia produkcję explainer video, to specyficzny rodzaj reklamy i źródło informacji o danym produkcie czy też usłudze. Jest to nie tyle reklama, ile coś w rodzaju filmiku instruktażowego, który ma za zadanie w nietuzinkowy sposób zaprezentować nowy produkt czy też usługę.

Jeśli produkt jest innowacyjny, to warto, aby taka animacja w ciekawy i przystępny sposób  informowała potencjalnych nabywców, w jaki sposób się dany produkt obsługuje i do czego można go wykorzystać. Pytanie tylko, jak to wszystko przedstawić w krótkim filmiku animowanym?

To zadanie dla prawdziwych pasjonatów animacji, którzy bez wątpienia znają się na swojej pracy, tacy właśnie pasjonaci tworzą Crazy Cat Studio. Wiedzą oni doskonale, że przy tworzeniu tego typu produkcji, liczy się nie tylko kreatywność, ale także jasność przekazu. Aby jednak to wszystko stworzyło spójną całość i jak najlepiej spełniało swoje zadanie, pracownicy realizujący dany projekt, muszą dowiedzieć się jak najwięcej o zleceniodawcy i jego działalności. Koszt produkcji ok. minutowej animacji wynosi ok. 8 tysięcy złotych. W pierwszym odczuciu może wydawać się, że to dużo, ale pakiet usług jest naprawdę kompleksowy i zawiera, m.in.:

  • opracowanie oryginalnego scenariusza animacji
  • możliwość skorzystania z banku blisko 30 głosów lektorskich,
  • dodanie ścieżki muzycznej i efektów dźwiękowych.

Skomentuj wpis