Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Lakiernictwo Katowice

Marcelina Sadowska 2020-11-17 0 komentarzy
Lakiernictwo Katowice

Zarysowane auto traci wiele na swojej wartości. Wgniecenia karoserii również obniżają wartość samochodu, a w niektórych przypadkach mogą także negatywnie wpływać na bezpieczeństwo osób przebywających w aucie podczas jazdy. Z powyższych względów warto jak najszybciej skorzystać z fachowej pomocy, oferowanej na przykład przez ABC-Cars. Serwis świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa w Katowicach. Dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii specjaliści firmy zapewniają swoim klientom satysfakcjonującą pomoc zarówno w drobnych uszkodzeniach, jak i poważniejszych zniszczeniach karoserii. Do każdego przypadku mechanicy serwisu dobierają odpowiednie środki działania, dlatego usługi firmy cieszą się dużym zaufaniem.

Renomowany warsztat dysponuje zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Jako jeden z nielicznych serwisów w kraju posiada otwartą kabinę lakierniczą, która pozwala na przeprowadzenie skutecznego suszenia i utwardzania lakieru przy zastosowaniu podczerwieni. Z kolei dzięki metodzie SPOT fachowcy firmy mogą przeprowadzić lakierowanie drobnych zarysowań, bez konieczności lakierowania całego auta. To szybkie i ekonomiczne rozwiązanie bez wątpienia doceniają kierowcy chcący pozbyć się niewielkich zarysowań, które powstały na przykład na parkingu.

Doświadczenie i kompetencje fachowców serwisu oraz wykorzystywane przez nich nowoczesne metody usuwania uszkodzeń karoserii sprawiły, że usługom firmy zaufało już wielu klientów. Wybierając ofertę warsztatu, można liczyć na sprawną i profesjonalną realizację każdej naprawy.

Skomentuj wpis