Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Które maszyny do hotstampingu są najbardziej wydajne?

Patryk Jasiński 2023-09-17 0 komentarzy
Które maszyny do hotstampingu są najbardziej wydajne?

Większość procesów wykonywanych w firmach związanych z poligrafią odbywa się elektroniczne. Dobrze zaprogramowane urządzenia są w stanie pracować przez długie godziny, nawet bez przerw technologicznych. Kluczem jest dobór odpowiednich komponentów produkcyjnych oraz maszyn, które sprostają każdym wymaganiom. 

Firma Keller od lat tworzy maszyny poligraficzne zgodne z indywidualnym zamówieniem klientów. Są one zawsze dostosowane do wymagań produkcyjnych oraz miejsc, w których będą zamontowane. Projekty tworzy wewnętrzna grupa inżynierów, która na początku przeprowadza dokładny audyt potrzeb zamawiających. Ogromny nacisk jest położony na dużą wydajność oraz bezpieczeństwo w trakcie pracy. 

Hotstamping jest stosowany między innymi w firmach, które produkują sprzęt AGD, leki oraz elementy do motoryzacji. Maszyny są bardzo duże, a ich elementy często przeszklone. Operatorzy mogą bez problemu dostrzec ewentualne mankamenty produkowanych elementów. Pomocne w kwestii kontroli jakości są kamery pracujące w trybie ciągłym. Umożliwiają one wykrycie praktycznie wszystkich defektów. Bardzo popularna wśród użytkowników jest seria maszyn K-DESK. Są one przeznaczone do ciągłej pracy i druku na różnych powierzchniach.

Zastosowane rozwiązania pozwalają maksymalnie skrócić czas procesu produkcyjnego. Wszystkie czynności są w pełni kontrolowane przez zainstalowany system operacyjny. Matryce kopiujące można szybko przezbroić, rozpoczynając tym samym samym nowy cykl wytwórczy, zmniejszając jednocześnie koszty.

Skomentuj wpis