Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Gdzie w Olsztynie prowadzone są zajęcia sportowe dla dzieci?

Marcelina Sadowska 2022-08-19 0 komentarzy
Gdzie w Olsztynie prowadzone są zajęcia sportowe dla dzieci?

Treningi piłki nożnej to zdecydowanie najpopularniejsze zajęcia dodatkowe wybierane wśród rodziców przedszkolaków. Poza poznaniem podstawowych technik gry zawodnicy uczą się rywalizacji oraz współdziałania w grupie. Nie można również zapominać o aspektach zdrowotnych i zdobyciu nowych przyjaciół z boiska. W Olsztynie zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone są przez szkółkę piłkarską FunFutbol, która jako jedyna w mieście organizuje lekcje ze street ballu, a także pozwala zawodnikom na drybling.

Warto od razu wspomnieć, że do szkółki można zapisać maluchy po ukończeniu 1. roku życia. Doświadczeni trenerzy wykazują odpowiednie podejście do dzieci żłobkowych, a nauka gry odbywa się w formie zabawy i sensoryki. Kolejna grupa treningowa to dzieci uczęszczające do szkoły w wieku od 6 do 12 lat oraz najstarsi zawodnicy (nastolatkowie powyżej 12. roku życia). Trenerzy stawiają na indywidualne podejście i wspierają rozwój cech każdego podopiecznego.

Na stronie olsztyńskiej szkółki piłkarskiej można zapoznać się z harmonogramem oraz informacjami na temat lokalizacji treningów. Zajęcia odbywają się zarówno na zewnętrznych boiskach, jak i halach sportowych czy plaży. Jeśli chodzi o miesięczny koszt treningów, to najlepiej skontaktować się telefonicznie z pracownikami szkółki, aby poznać szczegóły dotyczące obowiązujących cen i warunków prowadzonych zapisów. Na stronie zamieszczono zdjęcia i filmy z organizowanych zajęć. Warto wspomnieć, że do szkółki uczęszczają dzieci znanych polskich piłkarzy.

Skomentuj wpis