Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Gdzie szukać pomocy prawnej w Sosnowcu?

Marcelina Sadowska 2020-09-11 0 komentarzy
Gdzie szukać pomocy prawnej w Sosnowcu?

To prawda, że usługi specjalisty kosztują, jednak przynoszą szereg korzyści, zwłaszcza wtedy, gdy podczas sprawy rozwodowej będą poruszane kwestie dotyczące wysokości alimentów czy ustalania opieki nad dzieckiem. Adwokat zatroszczy się o skompletowanie dokumentów, doradzi w wyborze najlepszej strategii, przygotuje materiały dowodowe oraz wykaże duże zaangażowanie podczas rozprawy. Na sali przedstawi dowody i przepyta świadków oraz biegłych. Opcja ta jest dużym odciążeniem dla klienta zwłaszcza wtedy, gdy ustanowi on adwokata swoim pełnomocnikiem. Wówczas nie będzie musiał stawiać się w sądzie osobiście.

Gdzie szukać profesjonalnego wsparcia prawnego? Prawnik w Sosnowcu z bogatym doświadczeniem prowadzi stronę adwokat-kotewicz.pl, na której można się z nim skontaktować. Ewa Kotewicz, bo o niej mowa, zapewnia szybkość postępowania rozwodowego, co umożliwia zamknięcie „starych” spraw w krótkim czasie. Oczywiście nie jest w stanie przyspieszyć terminów rozpraw. Jej pomoc polega jednak na sporządzeniu pozwów wolnych od błędów czy braków formalnych, dzięki czemu strona nie będzie wzywana do naniesienia poprawek, co wydłużyłoby całe postępowanie.

Specjalistka chroni swoich klientów, wsłuchuje się w ich potrzeby i cierpliwie tłumaczy, jak wyglądają poszczególne etapy wizyt w sądzie. Jest to adwokatka rodzinna specjalizująca się w sprawach, takich jak:

  • rozwód,
  • rozdzielność majątkowa,
  • alimenty,
  • ustalanie lub zaprzeczanie ojcostwa i macierzyństwa,
  • separacja,
  • podział majątku,
  • ograniczenie lub całkowite pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Skomentuj wpis