Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Badania USG w Warszawie - centrum medyczne Macromedica

Marta Krupa 2022-03-20 0 komentarzy
Badania USG w Warszawie - centrum medyczne Macromedica

Od wielu lat Macromedica oferuje szeroki zakres usług medycznych dla mieszkańców stolicy. Kierując się bezkompromisowym podejściem do zasad etyki zawodowej, stawiając na profesjonalizm i wysokie kwalifikacje zatrudnianego personelu, zapewnia szybką pomoc w szerokim zakresie specjalizacji.

Przychodnię można odwiedzić nie tylko w przypadku potrzeby uzyskania diagnozy i leczenia, lecz także kiedy potrzebne jest wykonanie badań przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury medycznej. Centrum oferuje między innymi pełen zakres badań USG w Warszawie. W ramach usługi oferowane są badania jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, układu moczowego, piersi, ciąży, doppler naczyń żylnych i tętniczych. 

Obraz, który dzięki badaniu staje się dostępny dla analizy, daje lekarzowi specjaliście niezbędne dane pozwalające na określenie wielkości, ogólnego stanu, struktury, a także wykrycia ewentualnych zmian w organach wewnętrznych. Ponadto jako jedno z niewielu badań umożliwia zajrzenie do wnętrza stawu, obrazując skutki kontuzji itp. 

Wykorzystanie badania tego typu to sposób na określenie przyczyn bólu brzucha, obrzęków, zaobserwowanie guzków czy zmian nowotworowych, kamieni nerkowych, potwierdzenie wczesnego etapu ciąży, jak i monitorowanie wzrostu i stanu zdrowia płodu. Dostarczane dane diagnostyczne pozwalają również na wykrywanie różnych schorzeń i chorób, w tym tętniaków aorty, kamieni żółciowych i nerkowych, chorób trzustki, Hashimoto i wielu innych problemów związanych z wątrobą, śledzioną, nerkami, narządami rodnymi itp.   

Skomentuj wpis