Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Kwas hialuronowy - Warszawa

Gabriel Pawłowski 2019-05-13 0 komentarzy
Kwas hialuronowy - Warszawa

Obecnie coraz więcej osób zgłasza się do klinik medycyny estetycznej z prośbą o pomoc. Powody są różne, nadmierne owłosienie, przebarwienia skórne, szpecące blizny na ciele. Niezależnie od problemu specjaliści medycyny estetycznej zawsze starają się pomóc pacjentom. Lekarzom zależy nie tylko na poprawie wyglądu pacjenta, ale też na poprawie jego samooceny. Samoocena ta jest często zaniżona z powodu kompleksów spowodowanych niezadowalającym wyglądem.

Oferta zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej byłaby jednak niepełna, gdyby pacjenci nie mogli skorzystać z zabiegów odmładzających skórę. Zabiegów poprawiających jędrność i gładkość skóry jest wiele. Należy jednak przyznać, że nic tak nie odmładza skóry, jak usunięcie zmarszczek. Metod usuwania zmarszczek jest co najmniej kilka. Kwas hialuronowy w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Carpe Diem jest najchętniej wykorzystywanym preparatem. Specjaliści podkreślają, że to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych preparatów do redukcji zmarszczek. Dzieje się tak dlatego, że kwas hialuronowy, którym wypełnia się zmarszczki, naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Zatem prawdopodobieństwo, że u pacjenta wystąpi reakcja alergiczna, jest znikome. Ilość i gęstość kwasu, jaka jest aplikowana podczas zabiegu, zależy od:

  • lokalizacji zmarszczek
  • ilości zmarszczek
  • głębokości zmarszczek
  • wskazań medycznych.

Inną metodą usuwania zmarszczek jest zabieg ostrzykiwania ich jadem kiełbasianym, czyli botoksem. Botoks najczęściej stosuje się do redukcji zmarszczek mimicznych, okolic czoła i kurzych łapek pod oczami. Botoks może mieć jednak o wiele szersze zastosowanie. Często wykorzystuje się go w leczeniu nadpotliwości. Przy usuwaniu zmarszczek stosuje się też nici liftingujące, zwłaszcza jeśli chce się poprawić gęstość skóry.

Skomentuj wpis