Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Jaki monitoring?

Jerzy Sokołowski 2019-05-05 0 komentarzy
Jaki monitoring?

Dobrze zamontowany system monitoringu nie tylko uwieczni to, co działo się w domu czy pracy pod naszą nieobecność, ale także doskonale spełni funkcję prewencyjną, czyli zniechęci wandala, złodzieja czy włamywacza do popełnienia przestępstwa. Dodatkowo pracownicy, którzy mają świadomość, że podejmowane przez nich działania nie pozostają incognito, będą wykazywać się większą skrupulatnością, rzetelnością i zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych obowiązków.

Profesjonalny montaż systemu obejmującego monitoring oferuje przedsiębiorstwo Serwis4You. Firma za każdym razem działa z uwzględnieniem konkretnych potrzeb klienta. Warto zaznaczyć, że wachlarz oferowanych usług dedykowany jest przede wszystkim klientom, których interesuje monitoring w Lublinie.

System analogowy a IP

Analogowy typ monitoringu jest prosty w obsłudze i wyróżnia się wysokim stopniem niezawodności. Jego działanie nie jest związane z koniecznością posiadania dostępu do Internetu. Obraz jest nagrywany na nośnikach analogowych, następnie można go obejrzeć. Jest to opcja niedroga, która zda egzamin bez względu na rodzaj oświetlenia. Analogowy monitoring dedykowany jest niewielkim firmom, a także sprawdzi się w prywatnym domu.

Drugi rodzaj monitoringu daje możliwość nieprzerwanego obserwowania nadzorowanego obiektu – wystarczy dostęp do Internetu, by mieć dostęp do wysokiej jakości obrazu w dowolnym miejscu. W ramach tego systemu istnieje możliwość wykonania scentralizowanych systemów wizyjnych. System IP świetnie współgra z innymi rodzajami monitoringu.

 

Skomentuj wpis