Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Hotel czy spa?

Anita Adamczyk 2019-04-14 0 komentarzy
Hotel czy spa?

Klienci decydujący się na hotel Forum Fitness Spa&Wellness w Lublinie nie muszą odpowiadać sobie na pytanie: hotel czy spa? Hotel dysponuje bazą trzech sal oraz restauracją. Do tego klienci mogą korzystać ze stref Siłownia&Fitness oraz z Spa&Wellness. Goście mają do dyspozycji także pokoje jedno- lub dwuosobowe o różnym standardzie: apartament, dwuosobowy LUC, jednoosobowy LUX oraz dwuosobowy standard.

Sale konferencyjne dostępne w hotelu mogą pomieścić od 10 do 140 osób. Ich profesjonalne wyposażenie, fachowa i kompleksowa obsługa oraz obszerny własny parking są gwarancją udanego wydarzenia biznesowego. Dla poszukujących dobrze wyposażonej sali na konferencję lub szkolenie będzie to dobry wybór.  

W strefie SPA&Wellness goście hotelu mogą skorzystać ze strefy relaksu z sauną, słonecznej łąki, kapsuły floatingowej, ujędrniającej kapsuły SPA. W ofercie znajdują się także zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało, a także masaże klasyczne i relaksacyjne. Relaks, odprężenie oraz upiększenie – ze wszystkiego można skorzystać w jednym miejscu.

Restauracja to kolejny mocny punkt hotelu. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce wypełnione znakomitymi smakami i aromatami. Podawane dania nie tylko zachwycają smakiem, ale także teksturą oraz formą podania. Do tego przyciąga również aranżacja wnętrza. Przeszklone pomieszczenia i oranżeria w połączeniu z nastrojową muzyką, sprawiają że restauracja jest idealnym miejscem celebrowania posiłków i odkrywania smaków kuchni europejskiej.

Hotel z sauną w Lublinie to idealne połączenie. Zarówno goście weselni, jak i uczestnicy konferencji czy spotkań biznesowych, a także goście przyjezdni mogą czas wolny spędzić w bardzo przyjemny i relaksujący sposób.

Skomentuj wpis