Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Hamownia 4x4

Eliza Czerwińska 2019-04-07 0 komentarzy
Hamownia 4x4

Polskie drogi stają się coraz lepsze i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. W końcu dla kierowców lubiących szybką jazdę pojawił się cień szansy na dłuższą niż kilka kilometrów jazdę z odrobinę większym poziomem adrenaliny. Ale, żeby tego doświadczyć niezbędny jest także pojazd, który pozwoli na taką jazdę. 

Kierowcy bardzo często sprawdzają parametry swojego pojazdu ze stanem rzeczywistym. To co podaje producent sprawdza się w przypadku nowych aut. W przypadku kilkuletniego użytkowania sytuacja zmienia się diametralnie. Do celów diagnostyki w tym zakresie służą hamownie, które wskazują jasno, jakie osiągi ma dany pojazd. Jedną z firm, która oferuje testy diagnostyczne na hamowni jest Electric-Tech. 

Jest to firma, która specjalizuje się w diagnostyce komputerowej na cele tuningowe. Dysponuje zestawem sprzętowym, którego nie powstydziłby się autoryzowany serwis samochodowy. Hamownia 4x4 to propozycja dla wszystkich fanów pojazdów z tym specyficznym napędem. Takiej usługi próżno szukać w wielu serwisach na terenie całego kraju. Uzyskane wyniki mogą posłużyć do usunięcia usterki lub też korekty pracy silnika.

Warsztat oprócz działań tuningowych przeprowadza wiele prac związanych z usuwaniem usterek elektronicznych w pojazdach niemal wszystkich producentów. Dostęp do bazowych programów komputerowych umożliwia aktualizowanie wielu podzespołów za znacznie niższą cenę, aniżeli jest to robione w autoryzowanym serwisie. Koszty takich działań są często kilka razy wyższe niże w prezentowanym warsztacie. 

Skomentuj wpis