Stań się topowym dostawcą usług dla wymagających klientów!

Napisz do nas w sprawie szczegółów

Czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu

Anita Adamczyk 2019-03-20 0 komentarzy
Czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu

Jak często należy wykonywać przeglądy, czyszczenie i konserwację systemów wentylacji i klimatyzacji? Przepisy BHP jasno tego nie precyzują, licząc w tej kwestii na rozsądek pracodawców. Może w przyszłości, to się zmieni, póki co warto jednak iść za radą fachowców. Specjaliści z firmy KOGA, którzy mają w ofercie czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu, zalecają robić to raz w roku, bo jeśli nawet cały system wentylacyjny z zewnątrz wygląda na czysty, nie oznacza to wcale, że tak jest.

Dlatego kompleksowe usługi konserwacyjne, jakie oferuje rekomendowana firma, zaczynają się od dokładnego przeglądu całej instalacji, aby dotrzeć do tych miejsc niewidocznych, a w których najczęściej kumuluje się najwięcej bakterii i zanieczyszczeń. Pomoże to nie tylko w dokładnym wyczyszczeniu klimatyzacji, ale także w sprawdzeniu jej szczelności i wyeliminowaniu wszystkich usterek. Firma zapewnia specjalistyczny sprzęt i fachowe doradztwo w kwestii utrzymania czystości tak zwanych układów oddechowych w pomieszczeniach biurowych czy na halach produkcyjnych, ale to tylko fragment bogatej oferty firmy. W katalogu są także usługi, związane z:

  • Ogólnym utrzymaniem porządku w różnego rodzaju pomieszczeniach.
  • Wynajmem podnośników wraz z doświadczonymi operatorami oraz osobami, które mają wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania usług alpinistycznych.
  • Ozonowaniem pomieszczeń usługowych, np. hotelowych czy restauracyjnych, które muszą być utrzymane w nienagannej czystości. Jest to podstawowy wymóg sanepidu.
  • Czyszczeniem transporterów - firma może pochwalić się tym, że w swoim parku maszynowy, ma innowacyjne technologicznie urządzenie do dokładnego mycia tego rodzaju podnośników taśmowych,  a jego zastosowanie nie wymaga rozpinania poszczególnych elementów konstrukcji.

Skomentuj wpis